Bemutatkozás

"Én azt hiszem, gyereket csak úgy lehet nevelni, ha az ember megtiszteli azzal, hogy komolyan veszi."

(Szabó Magda)
Milyen a mi óvodánk?

• közlekedési szempontból könnyen megközelíthető helyen van, az óvoda saját parkolóval rendelkezik.
  • óvodánk 2022 nyarán költözött új, modern épületbe.
  • napfényes udvarunkon biztonságos játszóeszközökön a gyerekek mozgása kiválóan fejlődik.
  • csoportszobáink modern, de mégis hangulatos berendezésükkel és a gyerekek életkorának megfelelő játékaival hozzájárulnak óvodásaink kellemes időtöltéséhez minden időben.
  • minden csoportszobához járólapozott terasz tartozik, ahol a gyerekek akár tízóraizhatnak, uzsonnázhatnak.
  • az óvoda hatalmas tornaterme lehetőséget biztosít rossz idő esetén is a gyermekek mozgásigényének kielégítésére.
  • állandó megújulásra kész pedagógusaink érzelemben gazdag, derűs, családias légkört biztosítanak a gyerekek számára, ahol a kicsik boldogok, és a tanulást is játéknak élik meg.
  • délutáni időben több fakultatív lehetőséget biztosítunk a gyermekek számára: katolikus hittan, református hittan, gyógytorna, ovi-foci, szinti ovi, néptánc.
  • óvodánkban segítséget kapnak a fejlesztést igénylő gyermekek szakképzett gyógypedagógusok által.
Teplán-Németh Tünde
Óvodavezető